Profesyonel Elektrik Süpürgeleri

Islak & Kuru Özellikli Profesyonel Elektrik Süpürgeleri, ıslak  kuru vakum Makinaları profesyonel kullanım için tasarlanıp üretilmiştir.

otel, restoran, temizlik firmaları ve fabrikalar için profesyonel en iyi çözümü sunar.

Plastik ve paslanmaz tank seçenekleri mevcuttur.

Un, çimento vs. gibi ince tozları çekmek için kullanırken kağıt, torba ve bez filtrenin yanında kartuş filtre de kullanılmasını öneririz.

Islak kullanımlarda bez kartuş filtre ya da kağıt torba kazan içerisinden çıkartılır.

Star Kuru Tip Elektrik Süpürgeleri Profesyonel kullanıcılar, şirketler, ofisler ve oteller için ideal, kuru tip vakum makinalarıdır.

Makinaların hepsinde bez filtre, kartuş filtre, kağıt torba ve sünger filtre seçenekleri mevcuttur.

Plastik kazanlı makineler, geniş tank kapasiteleri ve güçlü motorlarıyla tercih edilir.

Metal Kazanlı Temizlik Makianaları

Metal Kazanlı Profesyonel Elektrik Süpürleri, gövdeleri Paslanmaz çelikten üretilmiştir, suya dayanıklıdır.

Metal kazanlı elektrik süpürgelerinde kuru tip elektrik süpürgeleri ve ıslak kuru profesyonel temizlik süpürgeleri yer almaktadır.

Star temizlik makinaları, profesyonel temizlik firmaları ve oto yıkama servisleri tarafından yıllardır tercih edilen yerli üretim temizlik süpürgeleridir.

Kuru ve ıslak ve kuru elektrikli süpürgeleri dahil olmak üzere geniş profesyonel elektrikli süpürge ürün yelpazemiz, daha küçük vakum gücü ve günlük temizlik için  çeşitli boyutlarda ıslak ve kuru elektrikli süpürgeleri ve ayrıca endüstriyel elektrikli süpürge için ağır hizmet elektrikli süpürgelerine kadar tüm ticari ihtiyaçları karşılar.