Temizlik Makineleri

Star Temizlik Makinaları 1997 yılından bu yana yerli Profesyonel Temizlik Makianaları üretmektedir.

Star Temizlik makineleri 20 yılı aşkın kullanım tecrübesi ile profesyonel temizlik sektöründe tercih edilen, kalitesini ispatlamış elektrik süpürgeleridir.

Star Temizlik Makinaları Türkiyede üretildiğinden, yedek parça sıkıntısı yaşanmaktadır.

Star temizlik makinaları kullanılacak alana, yapılacak temizliğe göre kategorize edilmiştir.

Temilik Makinası Kategorileri

Her Temizlik Makinası performansı üretici firma tarafından belirtilen çeşitli parametrelere göre ölçülebilir
kübik bir hava akımı , feet dakikada ( CFM ) veya küp metre başına ikinci (M³ / s)
hava hızı, mil Saatte ( mph ) veya ( m / s saniyede metre)
emme , vakum veya su asansör içinde inç su veya pascals (Pa)
emme maksimum basıncı her modele göre motor gücü temizlik makinasının dizaynı, emiş hortumunun çapının genişliği emiş hortumunun uzunluğu gibi etkenlerden değişebilmektedir değişebilmektedir
Elektrik tüketimi: temizlik makinalarının elektrik tüketimi ülkemiz elektrik standartı olan 220 Watt olarak belirlenir makinanıza giren elektrik akımı emiş gücüne dönüşür
Formul ise şöyledir;

(Hava watt ) güç temizlik

= hava akımı ( CFM ) × emme ( su inç) / 8,5

 

= hava akımı (m³ / s) × emme (Pa)

Bu kategorideki Temizlik makinalanarı  modelleri profesyonel kullanıcılar için türkiye de üretilmiş profesyonel temizlik makinalarıdır.

Profesyonel Elektrik Süpürgeleri kuru tip elektrik süpürgeleri ve ıslak & Kuru Tip Elektrik Süpürgeleri Oarak iki kategoriye ayrılmıştır.

Islak & Kuru Elektrik süpürgeleri  profesyonel kullanım için otel, restoran, profesyonel temizlik firmaları ve fabrikalar için en iyi çözümü sunar. Plastik ve paslanmaz tank seçenekleri mevcuttur. Un, çimento vs. gibi ince tozları çekmek için kullanırken kağıt, torba ve bez filtrenin yanında kartuş filtre de kullanılması önerilir. Islak kullanımlarda bez kartuş filtre ya da kağıt torba kazan içerisinden çıkarılmalıdır.

büyük alan zemin temizliği için profesyonel çözümdür. Havaalanı pist temizliği, havaalanları yolcu salonları temizliği, kapalı spor salonları yer temizliği, Avm yer temizliği gibi alanlarda zemin temizliğinde tercih edilmektedir.

Kullanıldığı alanlar

  • Okul yer temizlik makinası
  • Plaza yer temizlik makinası
  • Hastane koridor temizlik makinası
  • Galeri alanların yer temizlik makinası
  • Havaalanı yer temizlik makinası
  • Fabrika yer temizlik makinası

Diğer Binicili yer yıkama makinaları için burayı ziyaret edebilirsiniz

İtmeli yer yıkama makineleri sık kirlenen alanların zemin temizliğinde kullanılabilir, zemine göre fırça seçimi yapılarak tüm zeminler temizlenebilir.

Basınçlı Temizlik makineleri , uzun süreli araştırmalar sonucunda oluşturularak kullanıcılara rahat kullanma imkanı sağlanmaktadır. Modellerimizde her şartta güvenli çalışmayı garanti eden ergonomik yapılar mevcuttur.
Araba yıkamada profesyonel yardımcınız olan star yüksek basınçlı temizlik makinaları için satış temsilcilerimize mutlaka danışın

By |2020-02-19T07:01:36+00:00Şubat 8th, 2020|Temizlik Makinaları, Temizlik Makineleri|Yorum yok

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin

Go to Top