Star 20 WDM Profesyonel Elektrik Süpürgesi

20 wdm model ıslak kuru temizleme makinelerinde ölçü olarak pratik plastik gövdesi sayesinde hafiftir. Kullanımı kolay ve yüksek performans için idealdir, 220 mm vakum gücüyle profesyonel temizlik, iz bırakmayan lastik tekerlekler, ekstra izolasyon sistemine sahip düşük gürültü seviyesi temizleme makinesi.

Profesyonel Elektrik Süpürgeleri

Açıklama

Teknik Bilgiler Açıklama
Fonksiyon Islak & Kuru Elektrik Süpürgesi
Enerji 220/240 V
Frekans 50/60 hz
Motor 1400 w / Çift Fanlı Motor
Vakum gücü 245 mbar / 24,5 kpa
Hava Debisi 61 L/s
Su Kaldırma 2200 mm
Tank Kapasitesi 20 lt
Ağırlık (Net/Brüt) 13 / 15 kg
Kablo 2×1 mm² 10 m
Ses Seviyesi 65 db
Soğutma By-pass
Tank Materyali Paslanmaz Çelik
Hortum EVA Ø38 mm 240 cm
Kilit sistemi Metal Kilit
Ölçü (e/b/y) 42 x 42 x 63 cm

20 wdm modeli ıslak kuru temizlik makinaları içerisinde boyutları açısından pratik paslanmaz celik gövdesi sayesinde dayanıklıdır. Kolay kullanımlı ve yüksek performans isteyenler için idealdir İz yapmayan lastik tekerlek extra izolasyon sistemi ile düşük ses seviyeli temizlik makinasıdır.
ıslak ve kuru vakumlama sistemiyle çalışan 1600 watt çelik kazanlı profesyonel tip elektrik süpürgesi 220 volt çift fanlı by pass sistemli profesyonel kullanımlara uygun elektrik süpürgesidir. Sanayi tipi süpürgelerimizde kullanılan vakum motorlarımız Çift fanlı Bay-Pass sistemlidir. Güçlü ve sürekli yüksek emişli vakumlama özelliği bulunmaktadır. Güçlü motorları ile Derinlemesine ve yüksek kapasiteli temizllik için idealdir. Geniş çelik kazanı sayesinde uzun süre bakım yapmadan kullanma imkanı sağlar Hem ıslak hem de kuru kullanıma uygundur her türlü zeminde (Halı, mermer, parke, mozaik, sermaik, v.s.)rahatlıkla profesyonelce kullanım sağlar. Kuru ve ıslak zeminlerde vakumlama imkanı olan bu temizlik makinası Ofis, fabrika, okul, oto, kuaförleri, cami, geniş halı ile kaplı tüm zeminlerde ideal elektrik süpürgeleridir Her motoru çalıştıran farklı açma kapama düğmesi ile istenilen motoru çalıştırma özelliği vardır

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Star 20 WDM Profesyonel Elektrik Süpürgesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlık

Go to Top