Temizlik makinaları içerisinde her çeşit zeminde yer yıkama yapabilecek temiz su tankı ile deterjanlı suyu zemine veren fırçası ile yeri ovalayarak yıkayan ve arkasındaki kasnak ile kirli suyu kirli su tankına toplayan kompakt yıkama makineleridir.

431 ve 501 modelleri 1500 m² orta ölçekli, SWIFT 50 ve 561 modelleri 2000 m² büyük ölçekli işletmeler için idealdir. Temizlik makinalarımız elektrik kablo ile ve akü ile çalışabilme özelliğine sahiptir.

Kullanıcı rahatı ve temizlik alanı 4000 m² üzeri alanlar için binicili ET65 ve SAUBER modellerimizi tavsiye ederiz. İşletme şartları doğru makineyi belirler. Bu yüzden makine alımınızda STAR makine satıcılarına danışınız. Kullanıcı makine üzerine oturarak çalıştığından çok uzun süre yorulmadan temizlik yapabilir, kısa sürede büyük alanları temizleyebilir, Sauber modeli 4 teker ile devrilmelere karşı güvenlidir. ET 65 modelinde ise şarj cihazı üzerinde olduğundan her prizde kolaylıkla şarj edilebilir.

Kullanıldığı Alanlar

Alış veriş merkezi temizliği, market temizliği, süpermarket temizliği, havalanı temizliği, sosyal tesis temizliği, spor tesisi temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, holl temizliği, üniversite temizliği